آخرین اخبار : 

بازی پوکمن گو

wpid-images.jpg

بازی پوکمن گو

این بازی بازی پوکمن گو در استرالیا، نیوزیلند، و ایالات متحده در ۶ ژوئیه ۲۰۱۶ منتشر شد. با توجه به تقاضای بالا و فشار وارده به سرورها، جان هانکه مدیر عامل شرکت نیانتیک اعلام کرد که تا تثبیت مشکلات پدید آمده انتشار بازی در مناطق دیگر متوقف می‌شود.در ۱۳ ژوئیه توسعه تجاری بازی، با انتشار در آلمان از سر گرفته شد. پوکمون‌گو در انگلستان در ۱۴ ژوئیه، و در ایتالیا، اسپانیا و پرتغال در ۱۵ ژوئیه آغاز شداگر چه قرار بود این بازی در فرانسه در تاریخ ۱۵ ژوئیه منتشر شود، به دلیل حمله در نیس به تعویق افتاد.

بازی پوکمن گو

اتریش، بلژیک، بلغارستان، کرواسی، قبرس، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، یونان، گرینلند، مجارستان، ایسلند، ایرلند، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، رومانی، صربستان، اسلواکی، اسلوونی، سوئد و سوئیس در ۱۶ ژوئیه شاهد انتشار بازی پوکمون‌گو بودند و در کانادا در ۱۷ ژوئیه منتشر شد. این بازی در ۱۹ ژوئیه در پورتوریکو در دسترس قرار گرفت.

بازی پوکمن گو

در ژاپن نخست، تاریخ انتشار بازی ۲۰ ژوئیه اعلام شد اما پس از درز خبر قرارداد حمایت مالی با مک دونالد، راه‌اندازی بازی بدون هیچ اعلام رسمی به تعویق افتاد و در نهایت در ۲۲ ژوئیه منتشر شد.اندونزی اولین کشور آسیایی بود که بازی را منتشر کرد.

ویدئو های مرتبط:

پوکمون گو

دانلود پوکمون گو

پوکمون

بازی پوکمن گو

pokemon