آخرین اخبار : 

چگونگی انگلیسی حرف زدن

wpid-578b7e8eddd16_o_578b7aa8a8d6b_4-speaking_with_kids.jpg

انگلیسی حرف زدن

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که برای مدت طولانی سعی می‌کردید با سریعتر انگلیسی حرف زدن و مجبور کردن خود به این کار اغلب دیگران را تحت تاثیر قرار دهید یا روند تسلط خود در صحبت به زبان انگلیسی را سرعت ببخشید، این مقاله را از دست ندهید. در ادامه دلایلی را عنوان می کنیم که متوجه شوید به سرعت انگلیسی حرف زدن برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران یا پیشرفت سریعتر، اصلا ایده‌ی خوبی نیست.
در واقع اولین چیزی که باید عنوان کنیم این است که سعی نکنید سریع صحبت کنید. این مسئله در فرایندی که باید طی کنید تا به روان حرف زدن برسید، بسیار اهمیت دارد.
می‌دانید این مسئله چگونه اتفاق می‌افتد؟ شما با شخصی انگلیسی صحبت می‌کنید و دوست دارید که او متوجه شود که شما چه قدر خوب حرف می‌زنید و در واقع اینگونه او را تحت تاثیر قرار دهید. حتی اگر شما به اندازه‌ی کسی که زبان مادریش انگلیسی است، سریع صحبت کنید، بازهم به دو دلیل این کار عاقلانه نیست:
• مردم به هر حال متوجه می‌شوند که شما یک خارجی هستید.
• شما هیچ‌گاه نباید توانایی خود در زبان انگلیسی را با دیگران مقایسه کنید، زیرا این کار احساس خوبی در شما ایجاد نخواهد کرد!
شاید بتوان گفت سریع صحبت کردن یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که تمامی خارجی‌هایی که به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند، در تمام دنیا مرتکب می‌شوند!
دیدن ویدئوی کامل:
چگونگی انگلیسی حرف زدن